بهبهان مقصد اولین سفر شهرستانی سرپرست جمعیت هلال احمر خوزستان

سرپرست جمعیت هلال احمر استان خوزستان با سفر به شهرستان بهبهان مورد استقبال مدیران شهرستانی و اعضای هلال احمر این شهرستان قرار گرفت و بر ضرورت تقویت توان عملیات و رفع نیازهای لجستیکی این جمعیت تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بهبهان صدا به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ وحید شعبانی در اولین سفر شهرستانی خود در این دوره مسئولیت، وارد بهبهان شده و با حضور در ساختمان جمعیت هلال احمر و پایگاه امداد و نجات شهید محمود کاری مورد استقبال محمد طلا مظلومی نماینده مردم شریف شهرستان های بهبهان و آغاجاری در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، یوسف زمانی اصل فرماندار بهبهان، معاونین فرماندار و کارکنان و اعضای داوطلب افتخاری جمعیت هلال احمر شهرستان بهبهان قرار گرفت .

سرپرست جمعیت هلال احمر استان خوزستان در نشستی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، بر تلاش برای رفع مشکلات لجستیکی هلال احمر این شهرستان با همکاری و همراهی مسئولان بهبهان تاکید کرد.

سرپرست جمعیت هلال احمر خوزستان، هلال احمر بهبهان را یکی از شعب فعال و پویای استان خوزستان توصیف و یاد و خاطره ایثارگر شهید محمود کاری که در جریان امدادرسانی سیل سال ۱۳۹۰ به درجه رفیع شهادت نائل آمد را گرامی داشت.

وی در ادامه با تقدیر از مجموعه مدیریتی این شهرستان در جهت همراهی با هلال احمر در بحران ها، حوادث و برنامه ها، قول مساعد داد برنامه ریزی لازم برای حل مشکلات این جمعیت به ویژه در حوزه های لجستیکی و عمرانی صورت گیرد.

محمد طلا مظلومی نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با تقدیر از تلاش ها و فداکاری امدادگران جمعیت هلال احمر در بحران ها و ماموریت های گوناگون، به پیگیری های به عمل آمده در راستای حل مشکلات و کمبودهای تجهیزاتی هلال احمر اشاره و بیان کرد: با افزایش توان لجستیکی و اقدام موثر در جهت رفع نیازمندی های این جمعیت می توان انتظار داشت تا پاسخگویی بهتری در حوادث و بحران ها از سوی هلال احمر برای شهروندان منطقه جنوب شرق خوزستان و مردم استان های همجوار صورت پذیرد.

یوسف زمانی اصل فرماندار بهبهان نیز در این نشست با تقدیر از ایثارگری و فداکاری اعضای هلال احمر از پیگیری ها به منظور ارتقای سطح امکانات امدادی و ایجاد زمینه تسریع در امدادرسانی ها خبر داد.

در ابتدای این نشست حسین مرشد بهبهانی رئیس جمعیت هلال احمر بهبهان به ارائه گزارشی از اقدامات، فعالیت ها و نیازمندی های هلال احمر در این شهرستان پرداخت.

مرشد بهبهانی با اشاره به فرسودگی ابنیه جمعیت هلال احمر بهبهان، کمبود فضای انبار، وضعیت نامناسب اردوگاه اسکان اضطراری، کمبود و فرسودگی ناوگان خودرویی و لجستیکی این جمعیت، خواستار نگاه ویژه مسئولین به هلال احمر بهبهان به منظور افزایش توان عملیاتی و پاسخگویی در سوانح و بحران ها شد.