اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال جدید با حضور نماینده مجلس، امام جمعه و مدیران ادارات به ریاست یوسف زمانی اصل فرماندار شهرستان بهبهان برگزار شد

 

_تقدیر از پهلوان مهدی محسن نژاد، نایب قهرمان کشتی فرنگی آسیا_
🔸 *مظلومی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی: سد مارون دو پیوست زیست محیطی ندارد، در سطح وزارت نیرو و سازمان برنامه بودجه ماده ۲۳ ندارد.تلاشمان این است که این موضوع در فرایند کارشناسی صورت بگیرد و لطمه ای به وحدت و همدلی میان مردم دو استان وارد نشود.قول مساعد برای فعال شدن سد خیرآباد را از معاون اول رئیس جمهور گرفته ایم.

⭕ 🔹 به گزارش بهبهان صدا به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهبهان، یوسف زمانی اصل فرماندار و رییس شورای اداری شهرستان در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه شهروندان در ماه مبارک رمضان بر توجه ویژه به شعار سال مبنی بر تولید دانش بنیان و اشتغال تاکید و پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس را نمونه ای بارز از توانایی جوانان ایرانی در تولید دانست.
وی سرلوحه کار در سال جدید را شعار سال دانست و همه مدیران و دستگاه های اجرایی را در مقابل این مسئله و اجرایی کردن شعار سال مسئول دانست و دانشگاه را بهترین و مهم ترین مبدا تولید دانش بنیان عنوان کرد.
فرماندار شهرستان بهبهان، معیشت و اقتصاد مردم را اولویت دولت مطرح کرد و از ادارات و سازمان هایی که با معیشت و اقتصاد ارتباط مستقیم دارند خواست که برنامه محور باشند و برنامه خود تا پایان سال را ارائه دهند. زمانی اصل در بحث مسکن، علاوه بر طرح اقدام ملی، ورود بنیاد مسکن و اداره مسکن و شهرسازی را مطلوب عنوان کرد و مجتمع مسکونی پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس را نیز یکی دیگر از گزینه های خوب تولید مسکن در شهرستان نام برد.
فرماندار شهرستان بهبهان با اشاره به موضوع احداث سد مارون ۲ با تاکید بر حفظ وحدت و همدلی میان همه استان ها،از لزوم نگاه ملی و دوری جستن از نگاه های منطقه ای به پروژه های بزرگ تاکید کرد اما این پروژه را فاقد پیوست زیست محیطی و ماده ۲۳ دانست که در فضایی کارشناسی تعیین تکلیف خواهد شد.
فرماندار بهبهان در ادامه با اشاره به نزدیک شدن فصل گرما، شرایط تولید برق را نامطلوب دانسته و از احتمال وقوع شرایط بحرانی در تابستان خبرداد اما ابراز امیدواری کرد با رعایت دستورالعمل ها و تلاش و همدلی بین تمام بخش ها برای کاهش بحران و گذر مطلوب از این موقعیت نیز عبور کنیم.
فرماندار شهرستان بهبهان در پایان از همکاری مطلوب شرکت ها و صنایع مستقر در شهرستان در بحث اجرای مسئولیت های اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.