دستگیری عامل تیراندازی خیابان ۶۰متری و کشف سلاح توسط کلانتری۱۲ بهبهان

 

🔹فرمانده انتظامی بهبهان از دستگیری عامل تیراندازی خیابان ۶۰متری و کشف سلاح بکار رفته در آن تیراندازی توسط ماموران کلانتری ۱۲ خبر داد.

🔹به گزارش بهبهان صدا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “منوچهر جوانمرد” در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره تیراندازی منجر به خسارت در خیابان ۶۰ متری بهبهان، لذا موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت .

🔹او در ادامه گفت: ماموران کلانتری ۱۲ با اقدامات اطلاعاتی گسترده و بررسی دقیق صحنه جرم، عامل تیراندازی را شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

🔹فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد یک قبضه سلاح شکاری بکار رفته در آن تیراندازی کشف شد.

🔹فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان افزود: متهم هنگامی که با ادله و مستندات کافی پلیس مواجه شد لب به اعتراف گشود و اختلافات شخصی را انگیزه خود از آن تیراندازی عنوان کرد.

🔹سرهنگ جوانمرد در پایان ضمن اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به مرجع قضائی، بر مقابله قاطعانه پلیس با مخلان نظم و امنیت عمومی تاکید کرد و از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تیراندازی بلافاصله موضوع را از طریق شماره تلفن۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.