دستگیری سارق و تحویل خودرو مسروقه به مالباخته در بهبهان

🔹فرمانده انتظامی بهبهان از دستگیری سارق یکدستگاه وانت پیکان و تحویل خودرو مسروقه به مالباخته توسط ماموران پلیس آگاهی در این شهرستان خبر داد.

🔹به گزارش بهبهان صدا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “منوچهر جوانمرد” در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع سرقت یکدستگاه وانت پیکان که وسیله امرار معاش یک خانواده در بهبهان بود، لذا موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت .

🔹او در ادامه گفت: ماموران پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی گسترده و بررسی دقیق صحنه جرم، عامل آن سرقت را شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

🔹فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان تصریح کرد: سارق در تحقیقات پلیس، صراحتا به ارتکاب سرقت اعتراف کرده و محل اختفای خودروی مسروقه که قصد اوراق و قطعه فروشی آن را داشت مشخص و آن خودرو با حضور پلیس کشف و به مالباخته تحویل شد.

🔹فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان افزود: متهم به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار تامین مناسب روانه زندان شد.

🔹سرهنگ جوانمرد در پایان از شهروندان درخواست کرد:وسایط نقلیه خود را در معابر و خصوصا محل های تاریک و کم رفت و آمد رها نکنند و با تجهیز وسایل نقلیه خود به تجهیزات پیشگیرانه و استفاده از پارکینگ منازل یا پارکینگ‌های عمومی فرصت سرقت را از سارقان سلب کنند.