مهدی محسن‌نژاد ‌فرنگی کار بهبهانی تیم ملی کشتی

امسال فقط به فکر طلای جهان هستم

قهرمان کشتی فرنگی جام تختی تأکید کرد، در سال جاری تمام فکر و ذکرش معطوف به دستیابی به مدال طلای جهان است.

 

به گزارش بهبهان صدا به نقل ازخبرگزاری تسنیم، مهدی محسن‌نژاد درباره وضعیتش بعد از آسیب‎دیدگی از ناحیه دنده اظهار داشت: در اردوی اولِ بعد از آسیایی محمد بنا به من استراحت داد، البته در اردو حضور داشتم، اما نتوانستم تمرین کنم و بیشتر کارم معطوف به دوومیدانی و فیزیوتراپی بود. در اردوی بعدی تمرین کشتی را آغاز کردم و در زمان حضور تیم در تورنمنت قزاقستان، تمرینات ما تا ۱۵ خرداد در خانه کشتی ادامه پیدا کرد. اوایل کمی در خاک اذیت می‌شدم، چون غضروفم آسیب جدی دیده بود، ولی در اردوی اخیر خیلی محکم تمرین کردم.

وی در مورد اینکه آیا از نحوه انتخاب ملی‌پوش وزن ۶۰ کیلوگرم برای جهانی بلگراد آگاهی دارد، گفت: جام تختی با حضور تمام مدعیان ۶۰ کیلوگرم برگزار شد و نفر منتخب هم به قهرمانی آسیا رفت. در آن مسابقات تا فینال پیش رفتم و فینال را به خاطر آسیب‎‌دیدگی دنده از دست دادم. حالا باید ببینیم صلاحدید کادر فنی تیم ملی چطور است. فعلا که نفر اول هستم، اما در نهایت محمد بنا تصمیم می‌گیرد چه کسی، کجا کشتی بگیرد. هر جا که بگویند کشتی بگیر، من تبعیت خواهم کرد.

«علیرضا نجاتی دارنده مدال برنز وزن ۶۰ کیلوگرم جهان در سال ۲۰۱۹ در تورنمنت قزاقستان کشتی گرفت.»، محسن‌نژاد در این مورد خاطر نشان کرد: قطعاً این تورنمنت هم در تصمیم کادر فنی تیم ملی مؤثر خواهد بود.

این کشتی‌گیر خوزستانی همچنین تأکید کرد: تمام فکر و ذکرم طلای جهان است و تمام تلاشم را خواهم کرد که به هدفم برسم.

وی در مورد اینکه آیا مشکل استخدامش حل شده است و حمایت مسئولان استان و شهرش را در کنارش حس می‌کند یا خیر، گفت: حرفش را نزنیم بهتر است. تنها ورزشکار بهبهان هستم که مدال جهانی گرفته‌ام، اما هیچ توجهی به این موضوع نمی‌شود. کار استخدامم در پالایشگاه هم هنوز انجام نشده است./تسنیم